Optimizely (4.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Account
is: Aðgangur
