Optimizely (4.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Language code
ja: 言語コード

en: Account
ja: アカウント
