Optimizely (4.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Account
jv: Akun
