Optimizely (4.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Account
kk: Есеп
