Optimizely (4.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Account
km: គណនី
