Optimizely (4.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Account
ku: هەژمار
