Optimizely (4.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Projects
lt: Projektai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Account
lt: Paskyra
