Optimizely (4.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
