Optimizely (4.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Projects
pl: Projekty

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Add project
pl: Dodaj projekt

en: Language code
pl: Kod języka

en: Account
pl: Konto
