Optimizely (4.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Projects
ro: Proiecte

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Account
ro: Cont
