Optimizely (4.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Account
si: ගිණුම
