Optimizely (4.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Account
sk: Účet
