Optimizely (4.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Account
sl: Račun
