Optimizely (4.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Account
sq: Profili
