Optimizely (4.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Project name
te: ప్రాజెక్టు పేరు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Account
te: ఖాతా
