Optimizely (4.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Language code
ug: تىل كودى
