Optimizely (4.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Projects
uk: Проекти

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Add project
uk: Додати проект

en: Language code
uk: Код мови

en: Path(s)
uk: Шлях

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Delete project
uk: Видалити проект

en: Project Title
uk: Заголовок проекту

en: Edit project
uk: Зміна проекту

en: Enable/Disable Project
uk: Увімкнути/Вимкнути Проект

en: A/B Testing
uk: A/B-тестування
