Optimizely (4.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Project name
vi: Tên dự án:

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Account
vi: Tài khoản
