Optimizely (8.x-2.14-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن
