Optimizely (8.x-2.14-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Paths
da: Stier
