Optimizely (8.x-2.14-beta3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម
