Optimizely (8.x-2.15-alpha14) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Paths
cy: Llwybrau
