Optimizely (8.x-2.15-alpha14) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: Save
is: Goym

en: Update
is: Dagfør

en: Add
is: Stovna
