Optimizely (8.x-2.15-alpha14) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Paths
gl: Rutas
