Optimizely (8.x-2.15-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj
