Optimizely (8.x-2.15-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Paths
sv: Sökvägar
