Optimizely (8.x-2.15-beta10) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту
