Optimizely (8.x-2.15-beta11) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Paths
be: Шляхі
