Optimizely (8.x-2.15-beta11) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање
