Optimizely (8.x-2.15-beta12) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा
