Optimizely (8.x-2.15-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by
