Optimizely (8.x-2.15-beta3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Paths
el: Διαδρομές
