Optimizely (8.x-2.15-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો
