Optimizely (8.x-2.15-beta4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה
