Optimizely (8.x-2.15-beta6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን
