Optimizely (8.x-2.15-beta9) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Enable/Disable Project
hu: Projekt engedélyezése/letiltása
