Optimizely (8.x-2.15-beta9) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă
