Optional End Month Year Range (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Year
th: ปี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Boolean value
th: ค่าของBoolean
