Optional End Month Year Range (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: About
kn: ಕುರಿತು
