Optional End Month Year Range (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Year
id: Tahun

en: Custom
id: Tersuai

en: Plain
id: Biasa

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Boolean value
id: Nilai boolean

en: This value should not be null.
id: Nilai tidak boleh kosong.
