Optional End Month Year Range (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Year
ug: يىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Plain
ug: ئاددى

en: About
ug: ھەققىدە
