Optional End Month Year Range (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Year
vi: Năm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Plain
vi: Đơn giản

en: About
vi: Giới thiệu
