Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Year
is: Ár

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
