Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Year
az: İl

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Plain
az: Düz

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Boolean value
az: Boolean qiyməti

en: Date part order
az: Hissə sifariş tarixi

en: Month/Day/Year
az: Ay/Gün/İl

en: Day/Month/Year
az: Gün/Ay/İl

en: Year/Month/Day
az: İl/Ay/Gün

en: This value should not be null.
az: Bu dəyər sıfır olmamalıdır.
