Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Year
ca: Any

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Plain
ca: Pla

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Boolean value
ca: Valor booleà

en: Month/Day/Year
ca: Mes/Dia/Any

en: Day/Month/Year
ca: Dia/Mes/Any

en: Year/Month/Day
ca: Any/Mes/Dia

en: This value should not be null.
ca: Aquest valor no pot ser nul.
