Optional End Month Year Range (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Default
da: Standard

en: Year
da: År

en: Custom
da: Tilpasset

en: Plain
da: Enkel

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Boolean value
da: Boolsk værdi

en: Date part order
da: Rækkefølge af datoelementer

en: Month/Day/Year
da: Måned/Dag/År

en: Day/Month/Year
da: Dag/Måned/År

en: Year/Month/Day
da: År/Måned/Dag

en: This value should not be null.
da: Denne værdi skal være null.

en: Create and store date ranges.
da: Opret og gem datointervaller.
