Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Year
fi: Vuosi

en: Custom
fi: Oma

en: Plain
fi: Puhdas

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Boolean value
fi: Boolean arvo

en: Date part order
fi: Päivämäärän osien järjestys

en: Month/Day/Year
fi: Kuukausi/Päivä/Vuosi

en: Day/Month/Year
fi: Päivä/Kuukausi/Vuosi

en: Year/Month/Day
fi: Vuosi/Kuukausi/Päivä

en: This value should not be null.
fi: Arvon on oltava erisuuri kuin null.
