Optional End Month Year Range (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Year
gu: વર્ષ

en: About
gu: વિશે

en: Month/Day/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ

en: Day/Month/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ
