Optional End Month Year Range (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Year
nl: Jaar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Plain
nl: Plat

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Boolean value
nl: Binaire waarde

en: Date part order
nl: Datum-onderdeelvolgorde

en: Month/Day/Year
nl: Maand/Dag/Jaar

en: Day/Month/Year
nl: Dag/Maand/Jaar

en: Year/Month/Day
nl: Jaar/Maand/Dag

en: This value should not be null.
nl: Deze waarde mag niet leeg zijn.

en: Create and store date ranges.
nl: Maakt en bewaart datumperiodes
