Options Config (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Select list
bs: Select lista
